Виробники «зеленої» енергії
Проблеми зміни клімату на Землі і прогнозований дефіцит органічних видів палива стимулює розвиток альтернативних джерел електроенергії, в першу чергу таких, як вітрогенератори, сонячні фотоелектричні системи, генератори, які працюють на біопаливі, приливні і хвильові генератори, генератори, що використовують тепло надр планети і т.п.
Вже сьогодні кількість таких джерел буде неухильно зростає, і підключаються вони до загальної електричної мережі у різних її точках. Що приводить до того, що генеруючі потужності в майбутній системі електропостачання будуть більш розподіленими, ніж зараз.
Очевидно, що для стабілізації параметрів таких альтернативних джерел електроенергії, та їх автоматичної синхронізації з мережею, необхідний досить «інтелектуальний» керуючий пристрій. Який дозволить отримувати показники виробленої потужності кожним із джерел альтернативної генерації, та інтегрувати ці дані в загальний обсяг генерації по об’єднаній електричній мережі країни.
Сучасна автоматизована система контролю та обліку електроенергії (АСКОЕ) Activ-El, що побудована на мережі «розумних» 1-но фазних та 3-и фазних лічильників, протоколах передачі даних про стан електропостачання від цих лічильників, та інтелектуальному програмному забезпеченню (ПЗ), дозволяє забезпечити отримання оперативної інформації не тільки про кількість виробленої, в кожен момент часу, електричної енергії в загальній мережі, що дозволяє отримувати баланс між згенерованою, та спожитою електроенергією. Але й і інформацію про якість виробленої електроенергії.
Схема АСКОЕ виробника альтернативної електроенергії
Питання-Відповідь
Дальність передачі даних перевищує 10 км в межах міста, а за межами міста становить, в середньому, 50 км.
Такі показники в кілька разів перевищують дальність дії мережі. Виграш в дальності дії однієї базової станції дозволяє охоплювати великі площі меншою кількістю станцій, що, в свою чергу, скорочує витрати на інфраструктуру і обслуговування мережі.
У повідомленнях передається значення лічильника імпульсів і погодинна статистика споживання.
Передача даних відбувається на частоті 868,8 МГц при потужності до 25 мВт. На даному частотному діапазоні дозволено вільне і безкоштовне використання радіопередавальних пристроїв.
Наша компанія з задоволенням запропонує Вам наші послуги з проведення енергоаудиту проекту виробництва «зеленої» енергії на Вашому об’єкті, та надасть найбільш оптимальний варіант АСКОЕ
Буклет: Комплексні системи обліку споживання електричної енергії
Зменшите свої витрати на споживання електроенергії до 40%
Є питання? Задавайте!
- Проконсультуємо по системах АСКОЕ
- Допоможемо вибрати систему обліку ресурсів
- Надішлемо «Анкету-опитувальник»